Profesjonalna higiena jamy ustnej

5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton z uśmiechem? Dlaczego nie!

[Głosów:13    Średnia:4.8/5]

Półmaraton

5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton z uśmiechem? Dlaczego nie!

 

W sobotę 17.06 miał miejsce 5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton, który dla całej ekipy HappyDental.pl był wydarzeniem zdecydowanie wyjątkowym. Dlaczego? Po raz pierwszy mieliśmy „swoich ludzi” z Panasonic HappyDental.pl Team w gronie zawodników i mogliśmy w zintensyfikowany sposób poczuć wyjątkową atmosferę tego biegu.

 

„Każdy ma jakiegoś bzika…”

W 100% zgadzamy się z tymi słowami wyśpiewywanymi przez Fasolki w czasach naszego dzieciństwa. O tym, że Ekipa HappyDental.pl to ludzie z pasją nie muszę chyba specjalnie nikogo przekonywać. Każdy, kto miał okazję nas poznać wie o tym doskonale. Stomatologia i praca to duża część naszego życia, ale nie jedyna. Każdy z nas poza tym, w czym spełnia się zawodowo ma jeszcze wiele zainteresowań i prywatnych koników z których czerpie satysfakcję i energię do działania. Dla Rafała są to rowery i maratony MTB, a od niedawna także bieganie, czego dowodem był udział w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie.

Półmaraton

Panasonic HappyDental.pl Team w akcji 🙂

Wiemy, że oddany kibic to największy skarb i najlepsza motywacja podczas biegu. Dlatego ani przez chwilę nie wątpiliśmy w to, że w sobotę po prostu musimy być z Rafałem na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Wyposażeni w specjalne koszulki Panasonic HappyDental.pl Team’u  i ogrom entuzjazmu byliśmy nie do zatrzymania, a nasze gardła nie do zdarcia (przynajmniej tak nam się wtedy wydawało 🙂 ). Nie spodziewaliśmy się jednak, że 5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton wzbudzi w nas aż takie emocje. Atmosfera, która panowała na mecie była czymś niesamowitym, a głośny doping towarzyszący każdemu zawodnikowi wbiegającemu przez stadionową bramę zapewne słychać było w całej okolicy.

5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Jesteśmy bardzo dumni z Rafała i Daniela z naszego Panasonic HappyDental.pl Team’u! Są dla nas absolutnymi bohaterami i obiecujemy, że mogą liczyć na wsparcie „ekipy” podczas każdego kolejnego startu. A kto wie, może za rok do Szefa dołączą inni zawodnicy? Jak mawiają dziennikarze sportowi: co będzie, czas pokaże 🙂

Duże podziękowania kierujemy w stronę firmy Panasonic, która jak się okazało jest świetnym partnerem nie tylko w biznesie. Mamy nadzieję, że Panasonic HappyDental.pl Team stanie się większym sportowym projektem. Teraz możemy z całą pewnością potwierdzić, że bieganie i uśmiech to najlepsze z możliwych połączeń. Od dzisiaj zalecamy je każdemu 🙂

Share Button