A dziś wszystkie dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny! Przed każdym uczniem stoją nowe wyzwania, koledzy i dobra zabawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

rok szkolnyA dziś wszystkie dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny! Przed każdym uczniem stoją nowe wyzwania, koledzy i dobra zabawa.

1 września jak co rok wszystkie dzieci poszły do szkoły! Ciężko żegna się beztroskie wakacje ale zapewniam, że rok szkolny może być równie ciekawy! Nowa klasa, nowi koledzy, ciekawe wyzwania i mnóstwo pozytywnej energii.

W nowym roku szkolnym oczywiście nie zapominajmy o higienie jamy ustnej. W szkole dzieci przebywają kilka ładnych godzin. W tym czasie smakują drugie śniadania, popijając słodkim soczkiem a i nieraz częstują się pysznymi łakociami… Warto zatem aby nasza pociecha miała w tornistrze mały zestaw do pielęgnacji zębów, który pozwoli na utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej podczas pobytu w szkolnych murach.

Zestaw pierwszej pomocy dla zdrowych zębów…?

rok szkolny
Ważne aby akcesoria do higieny jamy ustnej, które dziecko będzie zabierało do ze sobą do szkoły były lekkie i zajmowały możliwie mało miejsca w i tak mocno przeładowanych plecakach czy tornistrach.

Dobrze, jeżeli jest taka możliwość, aby dziecko miało ze sobą szczoteczkę i pastę do zębów. Obecnie pasty dla maluchów produkowane są w tubach o pojemnościach od 30ml więc z pewnością zmieści się najmniejszej kieszonce szkolnego fartuszka 🙂 Jeżeli dziecko w ferworze zabawy, nauki i ciekawych chwil spędzanych w szkole zapomina od umyciu zębów to dobrze aby wyposażyć jego plecak w gumy bądź dropsy z ksylitolem Ksylitol wyrównuje pH w jamie ustnej po posiłku i chroni zęby przez próchnicą.

A żeby przechowywanie wszystkich produktów było higieniczne to najlepiej umieścić je w małej, zgrabnej i co ważne modnej kosmetyczce.

rok szkolnyProdukty te i wiele innych dostępne są na stronie naszego sklepu internetowego http://www.happydental.pl/c/pl/23/1/1/0/short/dla_dzieci.html

Polecam i zapraszam.