Profesjonalna higiena jamy ustnej

REDAKTOR – ANNA HŁADCZUK

Ann_HladczukDo Załogi sklepu HappyDental.pl dołączyłam w lutym 2015 r. jako totalny laik. Do tej pory związana bardziej z telekomunikacją, o stomatologii wiedziałam na prawdę niewiele ponad podstawy. Przyznaję, że początkowo już sama ilość produktów dedykowanych do higieny jamy ustnej przyprawiała mnie o zawrót głowy, nie wspominając o dokładnej ich analizie. Bardzo szybko okazało się jednak, że to moja bajka 🙂

Od zawsze byłam ciekawa tego, co nowe. Uwielbiam testować produkty, sprawdzać ich skład i działanie. Mając pod ręką tak wiele past do zębów nie wytrzymałam i zaczęłam je sprawdzać, po kolei, za każdym razem inną i o swoich spostrzeżeniach opowiadać w pracy. Razem z Basią wpadłyśmy na pomysł publikowania tego rodzaju ocen. Właśnie w ten sposób powstał na blogu dbajozeby.pl dział RECENZJE, w którym znajdziecie moje opisy produktów i opinie o nich.
Drugą cechą, która sprawia, że nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie higieny jamy ustnej jest dociekliwość. Lubię wiedzieć, a jak już coś wiem, chętnie się tą wiedzą dzielę. Dlatego jako konsultant medyczny w HappyDental.pl  często rozmawiam z Klientami. Staram się przekazać im jak najwięcej informacji i pomóc w doborze najlepszego produktu, dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Share Button