Profesjonalna higiena jamy ustnej

REDAKTOR NACZELNY: BASIA

Moja pasja oraz chęć zgłębiania tematu higieny jamy ustnej miała swój początek w chwili założenia aparatu ortodontycznego (wiele lat temu).
Rozpoczynając leczenie ortodontyczne miałam wyobrażenia o lśniącym, zdrowym uśmiechu i z niecierpliwością odliczałam czas do jego zakończenia. Dwa lata z „metalowym uśmiechem” przyniosły wspaniały efekt w postaci pięknych, równych zębów ale.. Niestety jest DUŻE ALE! Utrudniona higiena jamy ustnej oraz brak wiedzy i produktów do pielęgnacji zębów podczas leczenia (pierwszą szczoteczkę ORTO i maleńką próbkę pasty dostałam chwilę przed zdjęciem aparatu) zaowocowało poważnym problemem chorych zębów.

Oczywiście zęby zostały przeleczone ale „bezradność” w temacie skłoniła mnie do działania.

W okresie, w którym zachciało mi się prostować zęby, świadomość w temacie pielęgnacji jamy ustnej była bardzo niewielka, o dostępności produktów już nawet nie wspomnę..

Ciekawość, zgłębianie tematu, analiza rynku zaowocowała powstaniem sklepu z artykułami do higieny jamy ustnej dla Pacjenta. Jako współpomysłodawca i współzałożycielka sklepu HappyDental.pl zamieniłam swoje zainteresowania w pasję, którą chcę się dzielić.

Prowadząc sprzedaż artykułów do higieny jamy ustnej staram się przekazać swoim Klientom jak najwięcej informacji dotyczących prawidłowej pielęgnacji zębów i dziąseł. Wraz z przeszkolonym personelem z radością odbieramy telefony i odpowiadamy na zapytania mailowe, dzieląc się naszą wiedzą w temacie zdrowia jamy ustnej. Żadnego Klienta nie wypuścimy ze sklepu nie udzielając mu pełnej informacji o produkcie i interesującym go zagadnieniu.

Blog dbajozęby.pl powstał również z myślą o uświadamianiu i przekonywaniu ludzi, że prawidłowa higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna dla zdrowia całego organizmu. W moim „portalu wiedzy” pragnę podzielić się z Państwem doświadczeniem jakie zgromadziłam przez lata współpracy ze Specjalistami i Producentami oraz testując produkty z dziedziny zdrowia jamy ustnej.

Czekam na Państwa pytania, uwagi i opinie! Niech Blog dbajozęby.pl będzie naszym wspólnym  bankiem wiedzy, w którym każdy otrzyma pomoc i z którym każdy będzie mógł zadbać o piękny, lśniący uśmiech 😉

Basia

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *