Profesjonalna higiena jamy ustnej

KRAKDENT 2017 i wystawowy debiut HappyDental.pl

[Głosów:4    Średnia:5/5]

KRAKDENT 2017  i wystawowy debiut HappyDental.pl

KRAKDENT to jedno z największych i najważniejszych stomatologicznych wydarzeń w Polsce. Podczas 3 dni Targów w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków można spotkać wystawców z całego świata. W tym roku było to aż 406 firm(!), a wśród nich HappyDental.pl 🙂

25 lat KRAKDENT

Tegoroczna edycja Targów to edycja wyjątkowa, bo jubileuszowa. Już po raz 25 bowiem osoby związane z branżą dentystyczną spotkały się w Krakowie aby poznać nowości produktowe, a także wziąć udział w licznych szkoleniach i kursach. Dla HappyDental.pl wyjątkowość KRAKDENT 2017 polegała jednak na czymś zupełnie innym, mianowicie na debiucie w roli wystawcy. W tym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję obserwować to wielkie wydarzenie od przysłowiowej kuchni i spotkać się z Odwiedzającymi Halę EXPO stojąc po drugiej stronie lady.

KRAKDENT 2017

Jak było? Inspirująco, energetycznie i pracowicie. Spotkania z naszymi Klientami to zawsze kopalnia wiedzy o ich potrzebach i oczekiwaniach, nie inaczej było i tym razem. Mieliśmy okazję porozmawiać o produktach, które już w ofercie sklepu posiadamy, ale także przedstawić nowość na polskim rynku – artykuły Oral7, które ku naszej wielkiej radości spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających stoisko W84.

Oral7 – pomoc w walce z kserostomią

Oral7 to australijskie produkty stomatologiczne do pielęgnacji jamy ustnej dla całej rodziny. Ich przeznaczenie to nawilżanie błon śluzowych oraz wzmacnianie ochronnej funkcji śliny. Tym co wyróżnia linię Ortal7 na tle innych produktów nawilżających jest zawartość w składzie naturalnych enzymów: Lizozymu, Laktoferyny oraz Glukozydazy + Laktoperoksydazy, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej flory bakteryjnej w jamie ustnej.

Suchość w jamie ustnej i niedobór śliny zaburza naturalną florę bakteryjną i ułatwia rozwój drobnoustrojów, które są odpowiedzialne za powstawanie próchnicy, tworzenie się stanów zapalnych, chorób dziąseł oraz przykrego zapachu z ust. Dlatego w przypadku kserostomii tak ważnym jest stosowanie odpowiednich preparatów pozwalających na równoczesną walkę z wszystkimi wymienionymi problemami. Niestety większość tego typu produktów działa wyłącznie nawilżająco. I tutaj wkraczamy MY, cali na biało (no może biało-zielono) 😀 Otóż artykuły Oral7 poza nawilżaniem pomagają utrzymać naturalną florę bakteryjną w jamie ustnej. Ważnym jest również, że ich skład nie zawiera sztucznych detergentów, spieniaczy oraz alkoholu, czyli substancji, które mogą działać drażniąco i powodować dodatkowy dyskomfort.

KRAKDENT 2017 KRAKDENT 2017

Całą linię produktów dla dorosłych oraz dzieci możecie poznać wchodząc na stronę www.happydental.pl 🙂

Stoisko HappyDental.pl.

Nasze stoisko podczas Targów KRAKDENT mieściło się na Hali Wisła. Poza artykułami Oral7, oferowaliśmy na nim produkty takich znanych marek jak Panasonic, Philips Sonicare oraz Braun Oral-B. Klienci zainteresowani zakupami mogli liczyć na prezentację oraz rzetelną pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu 🙂

KRAKDENT 2017 KRAKDENT 2017 KRAKDENT 2017
KRAKDENT 2017 KRAKDENT 2017 KRAKDENT 2017

Targi KRAKDENT 2017 zakończyliśmy na pewno bogatsi o nowe doświadczenia i mądrzejsi o to, czego dowiedzieliśmy się od spotkanych w trakcie ich trwania osób. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Już teraz wiemy, ze za rok również spotkamy się w Krakowie (a wcześniej w Poznaniu na Targach CEDE 🙂 )

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, do zobaczenia za rok 🙂

Share Button