Profesjonalna higiena jamy ustnej

O NAS

O nas


Szanowni Państwo,
Zespół HappyDental.pl tworzą młodzi i energiczni ludzie. Cechuje nas profesjonalizm i konsekwencja, zwłaszcza w indywidualnym podejściu do Klienta. Posiadamy bogatą wiedzę w zakresie higieny jamy ustnej oraz podobnie jak Państwo jesteśmy miłośnikami zdrowego i pięknego uśmiechu.

Co nas wyróżnia?– Szeroki asortyment nowych, oryginalnych i profesjonalnych artykułów do higieny jamy ustnej.
– Gwarancja produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
– Realizacja zamówień „od ręki” dzięki zawsze pełnym stanom magazynowym.
– Pełen monitoring etapów realizacji zamówień.
– Dbałość o wysyłane produkty i możliwość „śledzienia” przesyłek.
– Doświadczony i przeszkolony w zakresie profesjonalnej profilaktyki jamy ustnej zespół.
– Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny, wystawiamy fakturę VAT lub fakturę/rachunek imienny.
– Regulamin naszego sklepu jest prosty, nie zawiera niedozwolonych sformułowań i jest zgodny z aktualnie obowiązującym prawem.
– Dowolność form składania zamówień, tj: strona sklepu, telefonicznie, mailowo oraz przed dostępne komunikatory.Od 2008 roku zrealizowaliśmy dla Państwa ponad 150.000 zamówień, otrzymując same pozytywne opinie i komentarze. W naszej wieloletniej działalności spotkaliśmy się z Klientami, który obdarzyli nas zaufaniem i sympatią. Wszystkie opinie Kupujących, którzy zrealizowali zakup w naszym Sklepie, można przeczytać w niezależnych portalach opiniujących (Opineo, Ceneo, Allegro).

Od 2011 roku prowadzimy również Sklep Stacjonarny we Wrocławiu, w którym można dokonać zakupu bez wcześniejszego zamawiania produktów w Sklepie Internetowym (płatność kartą i gotówką). Zamówienie z Odbiorem Osobistym, można odebrać zaraz po jego złożeniu w naszym Sklepie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i przekona do zakupów w sklepie HappyDental.pl. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące oferowanego asortymentu oraz funkcjonowania sklepu internetowego. Dzięki nim będziemy mogli systematycznie udoskonalać sklep HappyDental.pl dostosowując go do Państwa potrzeb.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem:

info@happydental.pl

71-349-77-90
71-349-77-91
71-349-77-92

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, Zespół HappyDental.pl

Marta Ladzińska

Sandra Pawlik

Dział obsługi e-Klienta

Nasze zawsze uśmiechnięte siostry! Od kilku lat zajmują się współpracą z Klientami internetowymi i hurtowymi. Dziewczyny charakteryzuje profesjonalizm w indywidualnym podejściu do Klienta a bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie higieny jamy ustnej pozwala na fachową pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego produktu. Otwarte, pomocne i zawsze radosne z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

ANIA

Anna Hładczuk – Otwarta i bardzo operatywna, młoda osoba, pełniąca obowiązki konsultanta medycznego. Ania na co dzień współpracuje z Klientami w naszym sklepie stacjonarnym, służąc wszelką pomocą w doborze odpowiedniego produktu oraz odpowiadając na nurtujące ich pytania w zakresie zdrowia i pielęgnacji jamy ustnej. Poza tym Ania testuje i sprawdza dla Państwa wszystkie dostępne produkty, których recenzje przedstawia na Blogu DbajoZęby.p

Dawid HładczukDawid Hładczuk

Energiczny, młody człowiek, który dba o nasz sklep internetowy. Każdego dnia pracuje nad tym aby funkcjonował poprawnie i był łatwy w obsłudze dla każdego Klienta. Dawid cierpliwie instruuje nowych Klientów, którzy nie zawsze radzą sobie ze składaniem zamówień oraz rozwiązuje wszelkie problemy natury technicznej. Poza tym zajmuje się realizacją zamówień hurtowych.

 

Barbara ŚnieżekBasia Śnieżek-Rogula – właściciel sklepu HappyDental.pl

Pomysłodawca oraz autor blogu Dbajozęby.pl. Basia dzieli się z Państwem wieloletnim doświadczeniem pracy w branży stomatologicznej i wiedzą zdobytą w dziedzinie higieny jamy ustnej. Basia prowadzi blog o zdrowiu i pielęgnacji jamy ustnej, w którym zamieszcza ciekawe informacje i porady z zakresu higieny jamy ustnej.

 

Rafal Rogula Wlasciciel Sklepu HappyDental.pl

Rafał Rogula – właściciel sklepu HappyDental.pl

Pomysłodawca i założyciel największego Sklepu Internetowego z artykułami do higieny jamy ustnej w Polsce (już ponad 2000 produktów w ofercie). Jego profesjonalizm, konsekwencja oraz cierpliwość pozwoliły stworzyć sprawnie działającą firmę, zrzeszającą wspaniałych ludzi, która każdego dnia pomaga Państwu w profesjonalny sposób zadbać o zdrowie jamy ustnej.

 

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *