Płyn stomatologiczny CURASEPT z kwasem hialuronowym – innowacja w pielęgnacji jamy ustnej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

płyn stomatologiczny curaseptPłyn stomatologiczny CURASEPT z kwasem hialuronowym – innowacja w pielęgnacji jamy ustnej!

Właściwości kwasu hialuronowego w kosmetologii znane są już od lat ale w dziedzinie stomatologii…?? Jak najbardziej!!! I dlatego też opiszę dla Państwa nowy płyn stomatologiczny na bazie PVP/VA (poliwinylopirolidon/octan winylu) i kwasu hialuronowego – CURASEPT ADS 020 HAP.

Właściwości innowacyjnego płynu CURASEPT ADS 020 HAP…

Płyn stomatologiczny CURASEPT ADS 020 HAP hamuje powstanie płytki nazębnej a także wspomaga regenerację dziąseł i chroni błonę śluzową jamy ustnej.

A jak działają jego poszczególne składniki?

PVP-VA (poliwinylopirolidon-octan winylu) to polimer mieszany (kopolimer) z efektem błonotwórczym (przy obecności wody zapewnia odpowiednio długie utrzymanie leku w określonym miejscu aplikacji), tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej, dziąsłach i zębach. Zapobiega gromadzeniu się bakterii co w efekcie spowalnia ich gromadzenie i rozwój płytki nazębnej. Nie stwierdzono żadnych efektów ubocznych nawet przy większych dawkach.

Kwas hialuronowy – budulec tkanki łącznej i macierzy zewnątrzkomórkowej. Dzięki dostoskonałej proporcji masy cząsteczkowej, tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej i dziąsłach, nawilżając górne warstwy skóry o działaniu czysto mechanicznym. Jest to pierwszy krok do regeneracji.Ponad to ułatwia migrację komórek i ich rozmnażania. Wspiera tworzenie się i stabilizację tkanki ziarninowej, biorącej udział w procesie naprawczym zniszczonej tkanki o małej zdolności regeneracji. Zwalcza stany zapalne, a tym samym przyspiesza gojenie się ubytkó naskórka. Chroni mechanicznie przed substancjami drażniącymi lub jedzeniem. Chroni rany pooperacyjne przed szkodliwymi mikroorganizmami, zmniejszając ryzyko infekcji. Chroni implanty tytanowe, błonę i miejsca wokół.
płyn stomatologiczny curaseptChlorheksydyna – posiada doskonałe właściwości antybakteryjne oraz wysoką substantywność, dzięki której doskonale przylega do zębów i błony śluzowej dziąseł. Charakteryzuje się przedłużonym działaniem antybakteryjnym dzięki czemu zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej.

Formuła ADS (Anti-Discoloration ADS) – minimalizuje przebarwienia nie zakłócając działania chlorheksydyny. Skuteczność działania potwierdzają wieloośrodkowe, randomizowane badania z podwójną, a nawet potrójną ślepą próbą. Najważniejsze, że badania te potwierdza codzienna praktyka a liczba zadowolonych Pacjentów stale się powiększa.

Niezwykłe działanie i zalety płynów z linii CURASEPT potwierdzają Pacjenci i ja sama!

– zdolność szybkiego i skutecznego zmniejszania stanów zapalnych i krwawienia dziąseł,
– dogłębne usuwanie płytki nazębnej,
– szybkie gojenie się raz i profilaktyka po zabiegach chirurgicznych,
– znaczne zmniejszenie przebarwień,
– mniejsze zmiany w odczuciach smakowych i postrzegania zasolenia,
– brak efektów ubocznych typowych dla produktów z chlorheksydyną,
– wysoka tolerancja i akceptacja,
– brak w składzie alkoholu, dzięki czemu możliwość podrażnienia dziąseł zostaje zminimalizowana,
– nie zawierają SLS (laurylosiarczanu sodu), skutecznego spieniacza, który występuje w większości past i negatywnie wpływa na działanie chlorheksydyny, obniżając jej skuteczność.

Osobiście stosuję płyn stomatologiczny CURASEPT jako uzupełnienie pielęgnacji implantów ale jest on również dedykowany…

– w stanach zapalnych i krwawieniu dziąseł,
– po zabiegach chirurgicznych (ekstrakcjach zębów, wstawianiu implantów, regeneracji kości czy chirurgi plastycznej przyzębia),
– podczas leczenia ortodontycznego,
– dla osób noszących protezy zębowe,
– po założeniu implantów, mostów, koron,
– Pacjentów z problemem paradontozy.

Dla wszystkich zainteresowanych przedstawię jeszcze skład płynu stomatologicznego CURASEPT ADS 020 HAP… Purifed Water, Xylitol, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ascorbic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Hyaluronate, Aroma, Poloxamer 700, Sodium Metabisulfite, Sodium Citrate, Citric Acid, Cl42090, Cl 17200

płyn stomatologiczny curaseptPolecam płyn stomatologiczny CURASEPT gdyż sama jestem niezwykle zadowolona z jego działania. Produkt od dziś jest dostępny w naszym sklepie internetowym http://www.happydental.pl/p/pl/06183/curasept_ads_020_hap.html

Pozostałe produkty z linii CURASEPT również dostępne są w naszych sklepach:
http://www.happydental.pl/c/pl/68/1/1/0/short/curasept.html