Profesjonalna higiena jamy ustnej

Poniedziałek…! Mimo wszystko życzymy udanego tygodnia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

poniedziałekPoniedziałek…! Mimo wszystko życzymy udanego tygodnia!

Poniedziałek.. pierwsza myśl po przebudzeniu? …do piątku jeszcze 5 dni!!!

Mimo poniedziałkowego „zmęczenia” nasz zespół od samego rana, z pełnym zaangażowaniem, realizuje Państwa zamówienia 🙂

A jak szybko realizujemy zamówienia..?

Nasz zespół już od godziny 8smej zaczyna pracę nad zamówieniami złożonymi w naszym Sklepie Interentowym www.HappyDental.pl lub na naszych Aukcjach Allegro.

Staramy się wysyłać zamówienia niezwłocznie po ich złożeniu i opłaceniu (zamówienia z płatnością przelewem tradycyjnym lub systemem PayU).

Kierujemy się taką naszą wewnętrzną zasadą – zamówienia złożone/opłacone do godziny 14 każdego dnia roboczego wysyłane są jeszcze tego samego dnia. Złożone nieco po 14stej, nadawane są w kolejnym dniu roboczym. Taki schemat wyznacza nam godzina odbioru przesyłek przez firmy kurierskie, które codziennie o tej samej porze zabierają paczuchy do naszych Klientów 🙂

Tak więc „poniedziałek nie poniedziałek” nasz zespół zawsze jest gotowy do pracy i z uśmiechem na ustach przygotowuje Państwa zamówienia.

O tym, że udaje nam się spełniać oczekiwania Klientów w kwestii realizacji zamówień świadczą liczne komentarze. Dostępne są na stronach niezależnych portali opiniujących, tj. Opineo.pl czy Ceneo.pl.

Jeżeli ktoś z Was dokonał kiedykolwiek zakupów w HappyDental.pl może ocenić naszą pracę i wystawić odpowiednią opinię. Za wszystkie serdecznie dziękujemy! 🙂

www.happydental.pl

Share Button